Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Koronavirüsten Hayatını Kaybetti!

Sıradaki içerik:

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Koronavirüsten Hayatını Kaybetti!

e
sv

Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Acar Hayatını Kaybetti!

103 okunma — 10 Eylül 2020 14:25

Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Acar üniversite kampüsünde hayatını kaybetti.

Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Acar Neden Öldü?

Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Acar Hayatını Kaybetti!

Konya’da Selçuk Üniversitesi‘nde çalışan bir öğretim görevlisi, görev yaptığı kütüphanenin girişindeki merdivenlerin yanında ölü olarak bulundu.

Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü içerisinde bulunan Prof. Dr. Erol Güngör Kütüphanesin’de Kataloglama ve Sınıflama Hizmetinde Öğretim Görevlisi olan Ahmet Acar (50), sabah mesaiye gelen arkadaşları tarafından kütüphane merdivenlerinin yanında hareketsiz bir şekilde bulundu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sevk edilen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde Ahmet Acar’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Bunun üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekiplerinin yaptığı ilk bulgularda herhangi bir darp izine ve kesici alet emaresine rastlanmadı.

Yapılan araştırmada, Bosna Hersek Mahallesi’nde ikamet eden Öğretim Görevlisi Ahmet Acar’ın spor maksadıyla zaman zaman üniversiteye yürüyüş yaparak geldiği öğrenildi. Son mesaisine de yaklaşık 25 dakika yürüyerek giden Ahmet Acar’ın mesaiye başlamadan kütüphane önünde bir süre dinlendiği güvenlik kameraları tarafından tespit edildi.

Acar’ın dinlendiği sırada rahatsızlanıp yaklaşık bir buçuk metre yükseklikten merdivenlerin yanına düştüğü ve olay yerinde hayatını kaybettiği saptandı. Polisin incelemelerinin ardından Ahmet Acar’ın cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için otopsi yapılmak üzere Numune Hastanesine kaldırıldı.

Kaynak: İHA

İlgini Çekebilecek Diğer İçerikler;

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin;

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.