Türk Telekom 29 TL’lik Tarife Milletvekili vs Normal Birey Tarife

Sıradaki içerik:

Türk Telekom 29 TL’lik Tarife Milletvekili vs Normal Birey Tarife

e
sv

Konya’ya İkinci Şehit Ateşi Düştü!

63 okunma — 04 Mayıs 2019 18:39

Hakkari’deki bir üs bölgesine Irak’ın kuzeyinden teröristlerce yapılan havan saldırısı sonucu 3 askerimiz şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı. Şehit askerlerimizden birinin Konya’nın Ilgın İlçesi nüfusuna kayıtlı Sözleşmeli Er Ethem Barış olduğu öğrenildi.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, sınır bölgesindeki bir üsse PKK/YPG’li teröristler tarafından Irak’ın kuzeyinden havan atışı yapıldığı bildirildi.

Teröristlerin saldırısı sonucu 3 askerimiz şehit oldu. Şehit askerlerimizden birinin Konya‘nın Ilgın İlçesi nüfusuna kayıtlı Sözleşmeli Er Ethem Barış olduğu belirtildi. 

Acı haber şehit askerimizin Argıthanı Mahallesinde yaşayan ailesine Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu ve beraberindekiler tarafından ulaştırıldı. Şehidimizin baba evine Türk Bayrağı asıldı.

Nişanlı olan Ethem Barış’ın Ramazan Bayramı sonunda evlenme planları yaptığı öğrenildi.

Argıthanı Mahallesi Muhtarı Şenol Özmen, şehidin ilçede yaşayan ikiz kızkardeşi olduğunu belirterek, “Şehidimiz 4 yıldır görev yapıyordu. 6 ay kadar önce nişanlanmıştı. Bayram sonu da düğün yapmayı planlıyordu. Ilgın’ımızın, Konya’mızın ve ülkemizin başı sağ olsun.” dedi.

Kaynak: Konhaber


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.