PCR Testi Aşı Yaptırmayana Zorunlu Olacak

Sıradaki içerik:

PCR Testi Aşı Yaptırmayana Zorunlu Olacak

e
sv

Aşı Olana 1000 TL Hediye Çeki

267 okunma — 19 Ağustos 2021 23:31

Aşı olana 1000 TL

Türkiye’nin en düşük COVID-19 aşısı yapılan ili konumundaki Şanlıurfa’da, aşılama oranını artırma çalışmaları kapsamında Birecik Kaymakamlığı çekilişle biner liralık hediye çeki kampanyası başlattı.

Birecik Kaymakamı Kadir Duman, yazılı açıklamasında, kaymakamlık öncülüğünde ilçedeki hayırseverlerin de destekleriyle aşıya katılımı artırmaya çalıştıklarını belirtti.

Aşı Olana 1000 TL Hediye Çeki!

Aşı Olana 1000 TL Hediye Çeki

Aşı olana 1000 TL hediye çeki. 15 günde bir aşı olanlar arasında yapılacak çekilişle hediyeler dağıtılacağını, ilk hediyenin de çekilişle belirlenecek 18 kişiye bin liralık hediye çeki olacağını duyuran Duman, “Dün ilçemizdeki son 1 yılın en yüksek günlük vaka sayısı yaşandı. Lütfen aşımızı olalım, maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım. Hayırseverlerimizin de katkılarıyla ilçemizde aşı olanlar arasından yapılan çekilişle toplam 18 kişiye 1000 TL hediye çeki verildi” ifadelerini kullanıldı.

En az aşı yapılan illerden biri

Bu arada Birecik ilçesinin kentteki aşılanma oranı en yüksek olan ikinci ilçe olduğu belirtildi. Şanlıurfa ise Türkiye’nin aşı haritasında 945.161 doz ile en az aşı yapılan illerinden birisi konumunda.

En çok artışın görüldüğü 5 il

Aşı Olana 1000 TL Hediye Çeki

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı son verilere göre son bir haftada vaka sayısı en çok artan illerimiz Batman, Bayburt, Aksaray, Gümüşhane ve Ardahan oldu.

Kaynak: GZT

Faydalı İçerikler;

Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurtları Ücretleri 2021-2022

Selçuk Üniversitesi Yüz Yüze Eğitim Başlıyor?

KYK Yurtları Hakkında Bilgiler 2020 – 2021

KYK Yurtları Kaç Kişilik Olur?

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.