Milli Sporcular İçin Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Ataması Duyurdu!

Sıradaki içerik:

Milli Sporcular İçin Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Ataması Duyurdu!

e
sv

Konya’dan Ekrem İMAMOĞLU’na Destek Geldi

62 okunma — 13 Mayıs 2019 04:07

“Hep Birlikte Destek Olmaya Gidiyoruz” sloganı ile İstanbul CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na 23 Haziran 2019 Pazar günü yeniden gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimleri için maddi bağışta bulundu.. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Selçuklu İlçe Başkanlığı, “Hep Birlikte Destek Olmaya Gidiyoruz” sloganı ile İstanbul CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na 23 Haziran 2019 Pazar günü yeniden gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimleri için maddi bağışta bulundu.. 

İş Bankası Zindankale Şubesi önünde buluşan CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu ve çok sayıda partili, CHP Genel Merkezi tarafından seçim çalışmalarını karşılamak için açılan hesaba para yatırarak destek verdiler. 
CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu YSK’ ya yapılan baskılar sonucu İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının demokrasiye ve hukuka aykırı olduğunu söyledi.

“31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçiminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Ekrem İmamoğlu’nun seçimini kazanmasına rağmen, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’ya yapılan baskı neticesinde seçimin yeniden yapılması kararı hukuka ve demokrasiye aykırı bir karar olup, alınan kararı tanımıyoruz. Biz, bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na seçim çalışması için Konya’dan destek çıkacağız. İnanıyoruz ki, 23 Haziran’da yapılacak olan seçimi çok daha büyük bir farkla seçimi kazanacağız.” dedi.

Destek çağrısına katılanlar ve vatandaşlar tarafından “Hak, hukuk, adalet ve her şey güzel olacak” sloganları atması da dikkat çekti.

Kaynak: Memleket – DURAN ÇÖLCÜ

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.