Abonelik İptali Artık E-Devlet’ten Yapılabilecek! Peki Nasıl?

Sıradaki içerik:

Abonelik İptali Artık E-Devlet’ten Yapılabilecek! Peki Nasıl?

e
sv

Konya Deprem ile Uyandı! Arka Arkaya İki Deprem Korkuttu!

69 okunma — 30 Eylül 2020 08:31

Konya deprem ile uyandı, dört dakika arayla 4.0 ve 3.8 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre merkez üssü Emirgazi olan depremlerin derinliği 7.05 ve 6.98 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Konya Deprem Ne Zaman Oldu?

Konya Deprem ile Uyandı! Arka Arkaya İki Deprem Korkuttu!

AFAD verilerine göre Konya’da saat 07:15 ve 07:19’da, 4.0 ile 3.8 büyüklüğünde olmak üzere iki deprem meydana geldi. Her iki depremin merkez üssünün de Emirgazi olduğu belirlendi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son dakika olan depremlerin hepsinin listelendiği BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİKANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ BÖLGESEL DEPREM-TSUNAMİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME MERKEZİ (BDTİM) ile son dakika depremleri anlık olarak görebilirsiniz.

Faydalı Linkler;
SON DEPREMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlginizi Çekecek İçerikler;

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.