Instagram’da Popülerleşen “Link Profilde” Özelliği Yaygınlaşıyor!

Sıradaki içerik:

Instagram’da Popülerleşen “Link Profilde” Özelliği Yaygınlaşıyor!

e
sv

İğrenç Pedofili ve Sapıklık İçeren Kitap: Zümrüt Apartmanı!

122 okunma — 28 Mayıs 2019 12:55

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle basılan, Abdullah Şevki’nin yazdığı Zümrüt Apartmanı’ndaki pedofili içeren satırlar tepki çekti.

Abdullah Şevki, Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabında, pedofili içeren, okuyanları iğrendiren satırların yer aldığı ortaya çıktı.

O satırlarda çok küçük bir çocuk ile yaşanan cinsel ilişki, şehvetli bir biçimde anlatılıyordu. Bu satırlar sosyal medyada infial yarattı. Halen çeşitli internet sitelerinde satışı devam eden kitabın, derhal toplatılması talep edildi.

HUKUKÇULAR HAREKETE GEÇTİ

Avukat Umur Yıldırım, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve kitabın toplatılmasını istedi. Eskişehir Barosu da aynı yönde bir başvuru yapmak için hazırlanıyor.

Abdullah Şevki’nin Zümrüt Apartmanı kitabı için Avukat Umur Yıldırım’dan suç duyurusu

Avukat Umur Yıldırım, “Çocuk istismarını teşvik eden #Zümrütapartmanı ismimli paçavranın derhal toplatılması, basımın durdurulması, #AbdullahŞevki nin tutuklaması ve hakkında kamu davası açılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurumuzu gerçekleştirdik” açıklaması yaptı.

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle basılan, Abdullah Şevki’nin yazdığı Zümrüt Apartmanı kitabındaki satırlar tepki çekti

Abdullah Şevki, Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabında, pedofili içeren, okuyanları iğrendiren satırların yer aldığı ortaya çıktı.

KİTAP İÇİN SUÇ DUYURUSU

Avukat Umur Yıldırım, kitap için suç duyurusunda bulundu.

Yıldırım’ın açıklamaları şöyle:

“Çocuk istismarını teşvik eden #Zümrütapartmanı ismimli paçavranın derhal toplatılması, basımın durdurulması, #AbdullahŞevki nin tutuklaması ve hakkında kamu davası açılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurumuzu gerçekleştirdik”

Kaynaklar:
https://www.ulusal.com.tr/gundem/abdullah-sevki-nin-zumrut-apartmani-kitabi-icin-avukat-umur-yildirim-dan-suc-duyurusu-kurgu-kultur-merkezi-yayinlari-h230678.html

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/zumrut-apartmani-kitabinda-igrenc-satirlar/

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.