Konya’da Dövme Sanatı: Kim Bu OSB ?

Sıradaki içerik:

Konya’da Dövme Sanatı: Kim Bu OSB ?

e
sv

Bosna Hersek Mahallesi’nin Sesi AkustiKafa Ukrayna’yı Feth Etti!

140 okunma — 22 Mart 2019 00:18

Müziğin güzelliği belki de ruhun en önemli gıdası olmasıdır. Peki Konya’da bu gıdayı nasıl sağlayabiliriz?

Bosna Hersek Mahallesinin vazgeçilmezidir canlı müzik. Her akşam bir çok kafede canlı müzik ekipleri çıkar, öğrenciler günün stresini atmak, ruhlarına gıda doldurmak için doldururlar kafeleri. İş böyle olunca da tabi ki kaliteli gıda yani kaliteli canlı müzik ekiplerini bulmak hiçte kolay olmuyor.

Lakin biz birini biliyoruz;
AKUSTIKAFA

Grup geçen sene Kampus Go | Coffee Tea Snack‘te şekillenmeye başladı. İki kişiden oluşan grubu Gitar&Solist olarak Burak ve onu muazzam şekilde Klarnette Ozan KEKÜÇ tamamlıyor. Daha çok alternatif müzikler ile onları dinlemeye gelen konuklarını misafir ediyor, Akustikafa.

Konya Selçuk Üniversitesi mezunu olan AkustiKafa ekibinin en güzel yanı ise yine genç bir nüfusa sahip olan bir mahallede bu sanatı yapmaları. Arkadaş çevreleri ise onları asla yalnız bırakmıyor.

OZAN KEKÜÇ

Konya’da bir çok canlı müzik mekanında performanslarını sergileyen ikiliye Konya dar gelmiş olacak ki, atlıyorlar bir uçağa gidiyorlar Ukrayna’ya.. Yaptıkları sanatı sadece sahnede değil sokaklara taşırıyor bu çılgın ikili.

Burak

Sokak müziğinde ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek kadar kaliteli bir performans gösteren Akustikafa’nın Ukrayna’daki bir performansını da sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz;

https://www.instagram.com/p/BvCUO42DT8Q/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.