2010 KPSS Mağdurları: Hakkımızı Alamazsak AİHM Gideceğiz

Sıradaki içerik:

2010 KPSS Mağdurları: Hakkımızı Alamazsak AİHM Gideceğiz

e
sv

THY Pilotunun Gökyüzünde Gördüğü İlginç Cisim!

119 okunma — 13 Mayıs 2019 00:22

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Köln seferini gerçekleştiren pilot Atilla Şentürk, seyir sırasında gökyüzünde gördüğü cismin videosunu çekti.

Türk Hava Yolları pilotu Atilla Şentürk, İstanbul-Köln seferini gerçekleştirdiği sırada gökyüzünde ilginç ve son derece hızla hareket eden bir cisim gördü. Cismi cep telefonu aracılığıyla görüntüleyen Atilla Şentürk “Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim” ifadelerini kullandı.

Atilla Şentürk, olay anını ifade ederken yalnızca bu cümleyle de yetinmedi. DHA’nın haberine göre Şentürk “”Kokpit sol camının gökyüzünde görebildiği tüm ufku 1 saniyede boydan boya kat etti. İnanılmaz bir hız. Almanya Köln uçuşunda yüksek irtifada inanılmaz parlak bir gök cismi gördük. Uydu veya yıldız değildi. Sonra inanılmaz bir hızla uzaklaşarak kayboldu. Hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm. Çok yakınımızdaydı ve güneşe rağmen çok parlaktı. Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim. Kabin amiri Efsun Selin Sezer ve First Officer Özgür Erdaş aynen şahit oldular” dedi.

Videonun üst köşesinde zorlukla seçilebilen beyaz nokta, kısa bir süre sallandıktan sonra ufuktan kayboluyor. Yukarıda gördüğünüz yakınlaştırılmış görüntüdeki cisim, kısa bir süre göründükten sonra kayıplara karışıyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/2dBDTexqETs

Kaynak: https://www.haberturk.com/thy-pilotunu-sasirtan-goruntu-tum-ufku-1-saniyede-gecti-2461231

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.