Felsefe Mezunlarının Atanamama Sorunu

Sıradaki içerik:

Felsefe Mezunlarının Atanamama Sorunu

e
sv

Kim Bu RAUF ve FAİK ?

1441 okunma — 17 Mart 2019 05:45

İnanılmaz şarkılara ve sese sahip olan bu ikide kim? Rauf ve Faik

Türkiye’de fazla tanınmış olmayan bu ikilinin tam tersine yaptıkları şarkılar milyonlarca kişiye ulaşmış durumda.. E tamam ama kim bu Rauf ve Faik?

Öncelikle gerçek isimleri Faik Mirzaev ve Rauf Mirzaev .
İkiz kardeşler 1999 yılında Izhevsk’te doğdu. Büyükbabaları bir opera şarkıcısı ve Bakü‘de opera tiyatrosunun direktörüydü. Bu nedenle yeteneklerini büyükbabalarından aldıklarını söyleyebiliriz.

Müziğe çocukluklarından beri ilgi gösteren ikiz kardeşler, ilk önce “Çocuk Sanat Evi” adı verdikleri vokal stüdyosunda müziğe başladılar. Sonrasında bu stüdyo ile birlikte Estonya, Fillandiya, İsveç ve St. Petersburg’u gezdiler.

İlk sahnelerini düğünlerde ve kafelerde çıkarak tecrübe eden ikili, sonra çıkardıkları LOVE şarkısına çektikleri video klip ile tanınmaya başladılar. Sosyal medya üzerinden hızla yayılan şarkıları yüzlerce beğeni ve yorum aldı. Çeşitli mekanlarda ise performanslarına devam ettiler.

Şimdilerde ise ülkemizde dikkatleri üzerine çektiler. Her ne kadar çoğu kişi Rusça bilmese dahi müziklerinin büyüsüne kapıldı ve Türkiye’deki listelerde hızla yükselmeye başladılar. İşte size
Faik Mirzaev ve Rauf Mirzaev kardeşlerin o muhteşem şarkılarından bazıları;


Rauf Faik – детство (Official audio)


Rauf Faik – Seni seviyorum (Official Video)
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.