MEB Yüz Yüze Eğitim Hakkındaki Tüm Detayları Açıkladı

Sıradaki içerik:

MEB Yüz Yüze Eğitim Hakkındaki Tüm Detayları Açıkladı

e
sv

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Kararı Duyurusunu Kaldırdı!

136 okunma — 14 Eylül 2020 07:32

Selçuk Üniversitesi uzaktan eğitim kararı duyurusunu resmi internet sitesinden kaldırdı.

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Olacak Mı?

Önceki haftalarda Konya’daki devlet üniversiteleri ortak bir karar ile uzaktan eğitime geçtiklerini duyurmuştu. Selçuk Üniversitesi’de uzaktan eğitim kararı alan üniversitelerden biriydi.

Dün herhangi bir sebep belirtilmeden Selçuk Üniversitesi resmi sitesindeki online eğitim kararının duyurulduğu sayfa kaldırıldı. Bir çok öğrenci ise sosyal medyadan “Acaba uzaktan eğitim olmayacak mı?” sorularını sordu.

Selçuk Üniversitesinin resmi internet sitesindeki Uzaktan Eğitim duyuru metnine ulaşmak istediğinizde böyle bir sayfa ile karşılaşıyorsunuz;

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Kararı Duyurusunu Kaldırdı!

Daha Önceki Uzaktan Eğitim Duyurusunda Neler Vardı?

“Tüm dünyada, ülkemizde ve özellikle ilimizde yaşanan Covid 19 pandemisi nedeniyle Üniversitemizde Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanında eğitim–öğretim veren birimlerimizde, 2020 – 2021 eğitim-öğretim yılı güz döneminde eğitimin, 5 Ekim’den itibaren yüzde 100 uzaktan yapılması;
Sağlık alanında eğitim–öğretim veren birimlerimizde 2020 – 2021 eğitim-öğretim güz yarıyılı için 5 Ekim’den itibaren teorik eğitimlerin yüzde 100 uzaktan eğitim ile, pratik eğitimlerin ise mümkün olduğunca uzaktan öğretim ile yapılması önerilmekle birlikte nihai kararın ilgili birimlerce alınmasına karar verilmiştir.”

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Kararı Duyurusunu Kaldırdı! 1
Geçen haftalarda yayınlanan uzaktan eğitim duyuru metni bu şekildeydi.

İlgini Çekecek Diğer İçerikler;

Faydalı Linkler;

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.