Japonya’da Üniversiteler Sigara İçen Öğretim Görevlilerini İşe Almayacak!

Sıradaki içerik:

Japonya’da Üniversiteler Sigara İçen Öğretim Görevlilerini İşe Almayacak!

e
sv

Selçuk Üniversitesi 7. Dilek Sabancı Tiyatro Festivali Başlıyor!

289 okunma — 23 Nisan 2019 14:39

Selçuk Üniversitesi ve Hacı Ömer Sabancı Vakfı’nın işbirliği ile geleneksel hale gelen ‘Dilek Sabancı Tiyatro Festivali’ 7. kez perdelerini aralıyor.

Selçuk Üniversitesi ve Hacı Ömer Sabancı Vakfı’nın işbirliği ile geleneksel hale gelen ‘Dilek Sabancı Tiyatro Festivali’ 7. kez perdelerini aralıyor. 24-28 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival kapsamında tüm oyunlar ücretsiz olarak seyirciyle buluşacak.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen festival, Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Büyük Sahne’de 24 Nisan 2019 Çarşamba akşamı başlayıp 28 Nisan 2019’da sona erecek. Dilek Sabancı Tiyatro Festivali’nin açılışı ise saat 19.30’da Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı tarafından sahnelenecek olan ‘Kafesten Bir Kuş Uçtu’ adlı oyun ile yapılacak.


Festivalin açılış törenine Hacı Ömer Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Sayın Zerrin KOYUNSAĞAN, Hacı Ömer Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Nedim BOZFAKIOĞLU ve Hacı Ömer Sabancı Vakfı Genel Müdürü Sayın Nevgül Bilsel SAFKAN katılım sağlayacaklardır. 

Festival programı ise şöyle:

24 Nisan 2019- Selçuk Üniversitesi:  Kafesten Bir Kuş Uçtu
25 Nisan 2019- Atatürk Üniversitesi: Kenoya’nın Sesi
26 Nisan 2019- Ordu Üniversitesi: Kuşlar
27 Nisan 2019- Kocaeli Üniversitesi: Sezuan’ın İyi İnsanı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.