CANLA YAZILAN DESTAN Selçuk Üniversitesi SDKM Sahnesinde!

Selçuk Üniversitesi Hitabet Sanatçıları Topluluğunun, 18 Mart Çanakkale Zaferi için hazırlamış oldukları programa tüm üniversite öğrencileri davetli.

Hitabet Sanatçıları Topluluğunun 18.03.2019 tarihinde, saat 18:18’de, Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği “Canla Yazılan Desten Çanakkale” adlı Çanakkale zaferini ve Çanakkale şehitlerini anacakları bu programa tüm öğrenci dostlar davetli.

Topluluğun Sizlere Olan Mesajı ise;

Vatan dediğimiz zaman en önde duran, şehit dediğimiz zaman gözleri dolan ve yürekleri yanan tüm kardeşlerimizi programımıza bekliyoruz. Hitabet Sanatçıları Topluluğu olarak inanıyoruz ki Selçuk Üniversitesinin vatan sevdalı öğrencileri 18 Mart tarihinde salonu dolduracaklardır. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e ve aziz şehitlerimize olan borcumuzun farkındayız, sizlerinde farkında olduğunuzu biliyoruz. Bu şanlı destanı gururlanarak yüreklerimizde hissetmek ve aziz şehitlerimize olan saygı, sevgi ve minnetimizi göstermek için sizleri de aramızda görmek istiyoruz, saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.