Midillilere Bira İçiren Üniversite Öğrencilerine Para Cezası!

Sıradaki içerik:

Midillilere Bira İçiren Üniversite Öğrencilerine Para Cezası!

e
sv

PUBG Mobile Çılgınları İçin Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

87 okunma — 01 Mayıs 2019 00:15

PUBG Mobile güncelleme alarak kendini daha da geliştiren mobil oyunların başında yer alıyor. Son olarak, 19 Nisan tarihinde güncellenen oyunun yeni güncelleme tarihi belli oldu. PUBG Mobile yapımcısı Tencent, önümüzdeki ay yeni güncellemeyi yayınlanayacak. PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi ile birlikte hangi yenilikler karşımıza çıkacak? Bununla ilgili bazı tahminler ortaya çıkmaya başladı.

PUBG Mobile güncelleme tarihi 17 Mayıs!

İlk olarak PUBG Mobile güncelleme 17 Mayıs günü yayınlanacak. Mevcut sezonun 16 Mayıs’ta biteceğini düşündüğümüzde yeni güncellemenin yeni sezon öğeleriyle birlikte geleceğini söyleyebiliriz.

PUBG Mobile 0.12.5 ile birlikte oyun üç yeniliğe kavuşacak. Bu yenilikler; erkek sesi, yeni evcil hayvan beyaz güvercin ve gerçek tavuk yemeği olarak sıralanıyor.

Yeni güncellemenin ardından hızlı sohbetteki hazır mesajlar artık yalnızca kadın sesiyle duyulmayacak. “Düşman görüldü”, “Sesli sohbeti aç!” gibi uyarılar erkek sesiyle de kullanılabilecek.

Tencent bir süre önce oyuna evcil hayvanlar ekledi. Şimdi de güncellemelerle bu evcil hayvanların sayısı artıyor. Beyaz güvercin yeni PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi ile birlikte oyuna aktılıyor. Oyun boyunca bu güvercinin de beslenmesi gerekecek.

Yeni güncelleme ile birlikte gerçek tavuk bir tavuk yemeği de oyuna dahil olacak. Bir maçı kazandıktan sonra lobiye dönmek zaman alıyor. Bu süre zarfında ekranın sağ tarafında bir tavuk seçeneği karşınıza çıkacak. Buna dokunduğunuz zaman ekip arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz tavuklu ve içecekli şenlik ateşi ile biraz vakit geçirebileceksiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.