Bilim Adamları Ürküten Mükemmel İnsan Vücudunu Tanıttı!

Sıradaki içerik:

Bilim Adamları Ürküten Mükemmel İnsan Vücudunu Tanıttı!

e
sv

Whatsapp Sesli Mesajda İki Önemli Yeni Özellik Geldi!

68 okunma — 31 Mayıs 2019 00:51

WhatsApp, sesli mesajlar ve iletilen mesajlarla ilgili olarak kullanıcı deneyimini artıracak iki yeni özellik yayınladı.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bir süredir üzerinde çalıştığı iki yeni özelliği kullanıcıların hizmetine sundu. Artık Whatsapp’ta peş peşe gelen sesli mesajları tek tek dinlemek yerine bir dokunuşla hepsini birden dinleyebileceksiniz. Ayrıca bir mesajın kaç kere iletildiğini görmek de mümkün oluyor.

Bazı WhatsApp kullanıcıları mesaj yazmaktan pek haz etmezler ve sürekli olarak sesli mesaj gönderirler. Şu ana kadar gönderilen tüm sesli mesajları dinlemek için tek tek mesajların üzerinde dokunmanız gerekiyordu. Yeni özellikle birlikte ilk sesli mesajı başlattığınızda diğer sesli mesajlar da otomatik olarak sırasıyla başlatılacak.

İletildi bilgisi ise WhatsApp’ta bir mesajın kaç kere iletildiğini kontrol etmenizi sağlıyor. Doğruluğundan şüphe ettiğiniz bir mesajın üzerinde parmağınızı basılı tutarak mesaj bilgisine girebilir ve kaç kez iletildiğini görebilirsiniz ancak nedendir bilinmez yalnızca kendi ilettiğiniz mesajların kaç kez iletildiğini görebiliyorsunuz.

Kaynak: https://www.webtekno.com/whatsapp-a-kullanicilari-memnun-edecek-iki-yeni-ozellik-geldi-h69493.html

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.