Ukrayna’da Ücretsiz Üniversite Okumak İster Misin?

Sıradaki içerik:

Ukrayna’da Ücretsiz Üniversite Okumak İster Misin?

e
sv

Üniversite Öğrencisi Pınar Gültekin’den Haber Alınamıyor!

80 okunma — 21 Temmuz 2020 00:37

Üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin’den dört gündür haber alınamıyor. Pınar Gültekin’in ablası Sibel Gültekin ise yaptığı açıklamada, “Kardeşimin bir yerden çıkıp geleceğine inanıyorum” dedi.

Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyan 4 gün önce kaybolan 27 yaşındaki Pınar Gültekin’den dört gündür haber alınamıyor.

Üniversite Öğrencisi Pınar’ın Ablası Jandarmaya Başvurdu

Üniversite Öğrencisi Pınar Gültekin'den Haber Alınamıyor!

Pınar Gültekin’in Perşembe günü kardeşi Sibel Gültekin ile görüştükten sonra bir daha telefonlara cevap vermediği öğrenilirken İstanbul’da yaşayan kardeşi Sibel Gültekin ve annesi Şefika Gültekin’in hem emniyet, hem de jandarma ekiplerine kayıp Pınar Gültekin’in bulunması için müracaatta bulunduğu öğrenildi.

Pınar Gültekin Nerede?!

Üniversite Öğrencisi Pınar Gültekin'den Haber Alınamıyor!

Pınar Gültekin’in Ula Akyaka Mahallesi’nde kaldığı evde sessizlik hakim olurken aile Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığına geldi.

“KARDEŞİMİN BİR YERDEN ÇIKIP GELECEĞİNE İNANIYORUM”

Genç kızın ablası Sibel Gültekin ise yaptığı açıklamada, “Onunla en son geçen perşembe günü saat 15.00 sıralarında telefonla görüştüm. Menteşe ilçesindeki alışveriş merkezinde olduğunu söyledi. Daha sonra telefonu kapandı, bir daha ulaşamadık. Gerekli yerlere durumu bildirdik. Ertesi gün Akyaka’da görüldüğü söylendi. Kardeşimin bir yerden çıkıp geleceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak; İHA

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.