Aileden Uzak vs Öğrenci Hayatı Anlatan 11 Durum

Sıradaki içerik:

Aileden Uzak vs Öğrenci Hayatı Anlatan 11 Durum

e
sv

Twitter’ın CEO’su Jark Dorsey Bitcoin’in İnternet Alemini Sallayacak!

100 okunma — 23 Mart 2019 08:00

Twitter ’ın CEO’su olan Jark Dorsey, Bitcoin ’in önümüzdeki bir kaç sene içerisinde tüm internet aleminde kullanılan bir para birimi olacağını düşünüyor.

Jack Dorsey, geçtiğimiz günlerde Joe Rogan ’ın yayınına katılmıştı. Dorsey bu yayında Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında konuştu.

Yayının en başlarında internetin durumundan bahseden Dorsey, ilerleyen zamanlar içerisinde tüm internet aleminde kullanılacak olan bir para birimi olacağını ifade etti. Dorsey’e göre bu görevi üstlenecek olan para birimi ise Bitcoin olacak.

Bence internette kullanılan bir para birimi olacak. Bu para birimi bitcoin olur mu bilmiyorum. Ancak Bitcoin’in nasıl ortaya çıktığına ve temellerine bakarsak bu para birimi Bitcoin olabilir. Çünkü; Bitcoin internetle doğmuş, büyümüş ve gelişmiş bir para birimi haline geldi. Bitcoin dinternetin bir parçası oldu. 

Twitter CEO

Dorsey daha önceden de bu ifadeleri kullanmıştı. 2018 senesinin Mayıs ayında buna benzer yorumlarda bulunmuştu ve Bitcoin’in tüm internet aleminde kullanılacağını savunmuştu.

Dorsey, Bitcoin’in internet genelinde kullanılabileceğini savunsa da bankaların Bitcoin’e sıcak bakmayacağını düşünüyor. Hem bankaların hem de diğer finansal kurumların Bitcoin’den hazzetmediklerini savunuyor.

Ayrıca ünlü CEO, Bitcoin’i eleştiren ve Bitcoin düşmanlarına şunları söyledi:

Teknoloji gümbür gümbür gelmeye devam edecek ve sizler oyun dışında kalacaksınız. 

Twitter CEO

Kaynak: Buzz-gibi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.