Ne Gerek Var? Whatsapp’a Reklam Geliyor!

Sıradaki içerik:

Ne Gerek Var? Whatsapp’a Reklam Geliyor!

e
sv

Konya’nın En İyi Twitter Hesapları ve Efsane Twitleri

208 okunma — 23 Mayıs 2019 00:52

Konya’nın birbirinden efsane twitter hesapları var. Öyle ki bunların arasında üniversite hesapları, Konya’yı tanıtan hesaplar, hatta Konya’nın efsanevi Etliekmek’i bile var!

Konya‘da sosyal medya aktif olarak kullanılıyor. Gündemi, etkinlikleri ve diğer her şeyi Konya’da yaşayan milyonlar internetten takip ediyor. Peki Konya’da yaşayan insanlar en çok hangi twitter hesaplarında vakit geçiriyor? En çok hangi hesapları takip ediyor? Bunlardan bazılarını sizlere tavsiye etmek istedik..

1 – Neü Eğlence

Neü Eğlence, Necmettin Erbakan Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulmuş faydalı bir hesap. Kampüs hayatı ve Konya hakkında bir çok şey bu twitter hesabında paylaşılıyor.

2 – Konya Tarihi

Konya Tarihi, Selçuklu Dârü’l-Mülk’ü Konya’nın tarihine dair tarihi fotoğraf ve videoları paylaşan oldukça faydalı bir hesap.

3 – Konya BAŞGAN

Konya BAŞGAN, Konya’nın gayri resmi en tatlı belediye başkanıdır. Şehirdeki sorunları bir süper kahraman edası ile çözüm üretebilir. Her an onunla etliekmek yiyebilirsiniz.

4 – Goca Gonyalı

Goca Gonyalı, Konya’nın özetini sunan, tatlı görseller ve olayları aktaran güzel bir twitter hesabı. Hatta şöyle bir sloganları bile var; “Biz Gonyalılar dünyayı ele geçirebilirdik amma biz bazar günü pilava gitmeyi tercih ittik.. “

5 – Gonya AşGına

Gonya AşGına, tam bir Gonyalı.. Hem tarihi bilgiler veriyor hem de şehri özetliyor. Hiç beklemediğiniz bir anda “Yok canım burasıda Konya mı?” dedirtecek paylaşımlar yapabiliyor..

5 – Güzel Gonyam

Güzel Gonyam, tam bir Konyalı! Eskilerin en güzel sözlerini, hikayelerini paylaşan, Konya’yı özetleyen bir twitter hesabı.

6 – Etliekmek

Etliekmek, “Neden etliekmeksiz bir gün olsun ki?” Sorusunu sürekli bize sorduran bir Konya twitter hesabı. İçten, samimi tam bizden.

BONUS: Bosnamm.com

Naçizane olarak Bosnamm.com; “Türkiye’nin En Büyük Öğrenci Mahallesi” sloganı ile “Öğrencinin Halinden, Öğrencinin Dilinden..” gayri resmi öğrenci işleri. Konya’da bulunan öğrencilere elimizden geldiği kadar destek verip, onların sesi olmak için kurulmuş bir kurum.

https://bosnamm.com/haberler/bosna-hersek-mahallesi-denilince-akla-gelen-10-sey/

https://bosnamm.com/ogrenci-isleri/hadi-yine-iyiyiz-universite-ogrencilerine-2-425-tl-harclik/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.