Youtube’nin Sonunda Getirdiği Özellik!

Sıradaki içerik:

Youtube’nin Sonunda Getirdiği Özellik!

e
sv

Instagram Hikayelerinde Test Başladı!

63 okunma — 28 Nisan 2019 08:28

Instagram hikayelere yeni ve eğlenceli bir özellik daha geldi. Hikayeler kısmında yapılan anketler artık daha çok seçeneğe ve renge sahip olacak. Hikayelere eklenen bu test çıkartması şimdiden birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandı.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu haline gelen Instagram yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Instagram’ın en çok kullanılan Hikayeler kısmı da yeni çıkartmalarla geliştiriliyor. Günde 500 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Hikayeler kısmına yeni bir test çıkartması eklendi.

Bu etiket sayesinde takipçilerinize sorular sorup şıklı cevaplar sunabileceksiniz. Yeni test çıkartması anket özelliğinden farklı olarak 4 farklı cevabı destekliyor. Test çıkartması özellikle kurumsal ve eğlence türündeki hesaplar için büyük etkileşimler getirebilir.

Instagram’ın en son güncellemesiyle gelen bu yeni özellikle hemen takipçilerinizi test etmeye başlayabilirsiniz. Çıkartmalar sekmesinde yer alan özellik ilk olarak iki şıktan oluşuyor gibi görünüyor ancak isteğe bağlı olarak üç ve dördüncü şıkları ekleyebiliyorsunuz. Doğru cevabı test yayınlanmadan önce belirlemeniz gerekiyor. Bu sayede takipçiler cevapları seçtiği gibi doğru cevabı görüyor.

Kaynak: YeniŞafak

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.