Selçuk Üniversitesi SELÇUKSEM’den “İki Komutan Bir Vatan” Belgesel Gösterimi

Sıradaki içerik:

Selçuk Üniversitesi SELÇUKSEM’den “İki Komutan Bir Vatan” Belgesel Gösterimi

e
sv

Sevenleri #BarışAyas İçin Mevlit Okuttu: Bizimlesin!

357 okunma — 11 Mayıs 2019 04:22

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ve KonyaGFB grubunun “Komutan” olarak adlandırdığı Barış AYAS için Konya’daki aile evinde ailesi ve sevdikleri tarafından mevlit okutulup yemek verildi.

Yıllarca Konya Bosna Hersek Mahallesi Selçuk Üniversitesi Gökkuşağı AVM‘de esnaflık yapan, küçükler saydığı büyüklerin sevdiği Barış AYAS için sevenleri tarafından mevlit okuldu.

Vefatının duyulduğu ilk andan itibaren büyük üzüntüyle karşılanan Barış AYAS’ın sevenleri ailesini yalnız bırakmadı. Konya Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun organize ettiği mevlite katılım oldukça yoğun oldu. Konya GFB dışında tüm renkler bir araya gelerek birlik mesajı verdiler.

3 Mayıs Cuma akşam saatlerinde Selçuk Üniversitesi Gökkuşağı AVM’de Barış AYAS hayatına son vermişti.

Geriye ailesine son bir mektup bırakmıştı;

Abla annemin yanından ayrılma ben babamın yanına gidiyorum. Bu zamana kadar size layık bir kardeş evlat olamadım borç yaptım. Benim yaşamamın sizi üzmemin bir anlamı yok artık benden bu kadar hepiniz hakkınızı helal edin sizleri çok seviyorum arkamda yine dünya dert bırakıyorum beni affedin. Yüce Allah hepinize mutluluk ve sabır versin eşlerinize yeğenlerime ve özellikle anneme çok iyi bakın. Ne olur beni affedin ve anneme iyi bakın. Beni babamın yanına gömün. Sizleri çok seviyorum. Ben bu hayatta sizi utandırmaktan başka hiç bir şey yapmadım’

Barış Ayas – Ailesine Bıraktığı Mektup
https://bosnamm.com/ogrenci-isleri/selcuk-universitesinde-gokkusagi-avmdeki-intiharin-ayrintilari/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.