Yüz Yüze Eğitim Başlıyor Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı!

Sıradaki içerik:

Yüz Yüze Eğitim Başlıyor Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı!

e
sv

Selçuk Üniversitesi UZEM Giriş Sorunu İçin Duyuru Yayınladı!

502 okunma — 07 Ekim 2020 07:11

Selçuk Üni Uzem giriş

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim (uzaktan eğitim uygulama ve araştırma merkezi) sisteme girişlerde sorun yaşayan öğrenciler için duyuru yayınladı.

Selçuk Üniversitesi UZEM Giriş Sorunu Nasıl Çözülür?

Selçuk Üni Uzem Selçuk Üniversitesi UZEM Giriş Sorunu İçin Duyuru Yayınladı!

Selçuk Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi olan UZEM’e girişlerdeki problem için önemli bir duyuru paylaştı. Selçuk üni uzem giriş nasıl yapılıyor?

Kıymetli Öğrencilerimiz,

Selçuk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi : https://uzaktanegitim.selcuk.edu.tr

Bu adrese girilen kullanıcı adı öğrenci numarası ve şifresi mevcut öğrenci otomasyon giriş şifresidir. Bu sisteme girilen kullanıcı bilgileri öğrenci bilgi sistemi üzerinden doğrulanmakta olup uzaktan eğitim sistemi üzerinden şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri yapılamaz. UZEM bu konuda bir güncelleme veya müdahale yapamamaktadır. “Şifremi unuttum” veya “OBİS içinden şifre değiştirirken hata aldım” vb. gibi şifre problemleri için her öğrenci kendi biriminin öğrenci işlerine ulaşmalıdır.

Uzaktan Eğitim Birim Temsilcilerine ulaşmak için;
 https://selcukunv.selcuk.edu.tr/uzaktan_egitim_uyg_ve_ars_mrkz/Ayrinti/9142-uzaktan-egitim-birim-temsilcileri

Daha önceden şifrenin kayıtlı olmadığı bir tarayıcıdan https://obis.selcuk.edu.tr/ adresindeki öğrenci otomasyonuna kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabildiğinizden emin olduğunuz halde uzaktan eğitim sistemine giremiyor iseniz şifreniz özel karakterler (! ‘ ^ # $ + % & / { ( ) [ ] = ve benzeri) içeriyor olabilir. Bunun için mevcut şifrenizi OBİS otomasyonu içinden özel karakterler içermeyecek şekilde değiştirdikten sonra yeni şifre ile uzaktan eğitim sistemine girmeyi deneyiniz.

Bu kontrolü de yaptığınız halde hala giriş yapamıyorsanız UZEM’e 0 332 223 15 75 – 0 332 223 15 72 – 0 332 223 15 71 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 

Üniversitemiz uzaktan eğitimde genelde asenkron eğitim modelini uygulamaktadır. Öğretim elemanlarımız ders çekerek sisteme yükledikçe öğrencilerimiz istediği yerden istediği zaman istediği kadar içeriğe erişip ders çalışabileceklerdir.  

Sağlıklı günler ve başarılar diler, uzaktan eğitime olan ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Selçuk Üniversitesi UZEM Twitter Hesabından Bir Duyuru Daha Yayınladı

https://twitter.com/SELCUKUZEM/status/1313747213877686272?s=20

Selçuk UZEM Duyurusu

İlginizi Çekecek Diğer İçerikler;

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.