Konya’da Sevgilisi Tarafından Asansör Boşluğuna İtilen Tuğçe Yaşam Savaşı Veriyor!

Sıradaki içerik:

Konya’da Sevgilisi Tarafından Asansör Boşluğuna İtilen Tuğçe Yaşam Savaşı Veriyor!

e
sv

Selçuk Üniversitesi Ücretsiz Yemek Bursu Vereceğini Duyurdu!

181 okunma — 01 Ekim 2019 04:29

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü maddi durumu sıkıntılı olan üniversite bünyesindeki öğrencileri için ücretsiz yemek bursu vereceğini duyurdu.

Selçuk Üniversitesi  Ücretsiz Yemek Bursu Verilmesine İlişkin Yönerge gereğince 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı güz ve bahar yarıyıllarında Üniversitede öğrenim gören maddi imkânları yetersiz öğrencilere ücretsiz yemek bursu verilmesi talimatını internet sitesinde yayınladı.

Ücretsiz Yemek Bursuna Nasıl Başvurulacak?

Selçuk Üniversitesi Duyuruyu Şu Şekilde Açıkladı;

Yemek yardımından faydalanmak isteyen Öğrenciler, 30 Eylül-11 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitiminde başvurularını selcuk.edu.tr adresinde yayımlanan ücretsiz yemek bursu başvuru formunu doldurmak suretiyle öğrenim gördükleri Fakülte/Yüksekokul/Konservatuvar ve Meslek Yüksekokullarına başvurularını yapacaklardır.

Öğrenim gördükleri Fakülte/Yüksekokul/Konservatuvar ve Meslek Yüksekokullarından Ücretsiz Yemek Bursu alacaklarını öğrenen öğrenciler, Merkez Yemekhane ve ya Kutalmışoğlu Süleyman Şah Sosyal Tesisleri Yemekhanesi kart satış bürolarına müracaat etmeleri halinde öğrenci kimlik kartlarına dönemlik yükleme yapılacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.