Marmara Üniversitesi’nde sınıfta kalan 7 öğrenci okulu mahkemeye verdi

Sıradaki içerik:

Marmara Üniversitesi’nde sınıfta kalan 7 öğrenci okulu mahkemeye verdi

e
sv

Ayda 9 bin lira maaşla dünyayı gezecek 2 kişi aranıyor

79 okunma — 03 Ekim 2019 10:11

9 bin lira maaşla, 2020 yılı boyunca dünyayı gezip tatil yapacak ve tüm masrafları şirket tarafından karşılanacak iki kişi aranıyor.

The Yacht Week ve The Ski Week, yılda 15 bin pound (105 bin TL) maaş ile iki personel aradığını duyurdu. Organizatörler tarafından yapılan açıklamada 2020 yılı boyunca dünyayı gezip tatil yapacak “Resmi İçerik Yaratıcıları” arandığı açıklandı. Ayrıca işe alınacak olan personellerin tüm harcamaları da şirket tarafından karşılanacak.

TÜM MASRAFLAR ŞİRKETTEN

NTV’nin haberine göre; Dünyanın önde gelen denizcilik ve dağcılık etkinliklerinden The Yacht Week ve The Ski Week’in organizatörleri yeni açtıkları, “Resmi İçerik Yaratıcısı” pozisyonu için iki personel alımı yapılacak. İşe alınacak olan kişilerin 2020 yılı boyunca tüm masraflar şirketten olacak şekilde dünyayı gezecekleri belirtildi.

Zorlu bir mülakat sürecinden geçecek adaylar eğer işi alırsa yıllık 15 bin İngiliz poundu maaş alacak. Ayda yaklaşık 9 bin TL’ye denk gelen bir miktar kazanacak kişilerin tek görevi ise fotoğraf ve video çekerek yazı yazmak.

Şirket tarafından başarılı olan adaylar Kanada, Amerika, Avusturya, Yunanistan, Karadağ ve Virjin Adaları gibi birçok noktaya gidecek ve yiyip içerek birçok deneyime katılacak.

Şirket tarafından başarılı olan adaylar Kanada, Amerika, Avusturya, Yunanistan, Karadağ ve Virjin

Kaynak: https://www.birgun.net/haber/ayda-9-bin-lira-maasla-dunyayi-gezecek-2-kisi-araniyor-271113

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.