Anadolu Üniversitesi E-Kayıt Dönemi Başladı!

Sıradaki içerik:

Anadolu Üniversitesi E-Kayıt Dönemi Başladı!

e
sv

Üniversite Rektörü Sigara İçen Öğrencilere: Bu yıl zor geçecek sizin için

95 okunma — 17 Ağustos 2019 03:53

Twitter üzerinden öğrencilere verdiği ilginç cevaplar ve yaptığı uyarılarla dikkat çeken Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sigara içen iki öğrencinin fotoğrafını “İkinizin kimliğini de tespit ettim. Bu yıl zor geçecek sizin için” notuyla paylaştı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Twitter üzerinden kendisine ulaşan öğrencilere yine Twitter üzerinden yanıt veriyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından, Twitter hesabından, ‘YKS tercih sonuçları tüm öğrencilerimize hayırlı olsun. Üniversitemizi kazanan gençlerimize hoş geldiniz diyorum. Başarılı ve mutlu bir eğitim hayatı diliyorum’ şeklinde paylaşımda bulunan Ünal, eğitim fakültesi önünde sigara içen iki öğrencinin fotoğrafını paylaştı.

Ünal fotoğrafa, İkinizin kimliğini de tespit ettim. Bu yıl zor geçecek sizin için. Hoş geldiniz arkadaşlar” notunu düştü.

Kaynak: https://www.ntv.com.tr/egitim/rektorden-sigara-icin-ogrencilere-bu-yil-zor-gececek-sizin-icin,PCsQQ7HOwEGmUAj1NsskZg?_ref=infinite

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.