Dünya’nın En Çok Hasılat Yapan Çin Yapımı Film Netflix’te!

Sıradaki içerik:

Dünya’nın En Çok Hasılat Yapan Çin Yapımı Film Netflix’te!

e
sv

Hadi Yine İyiyiz! Üniversite Öğrencilerine 2.425 TL Harçlık!

103 okunma — 09 Mayıs 2019 08:46

Üniversite öğrencileri için bu yazdan itibaren toplum yararına çalıştığı taktirde cep harçlığı kazanacak! Bu maaş burs gibi gelecek ama miktarı hiç de az değil! 2 Bin 425 TL!

Üniversite öğrencisi gençler için müjdeli bir haber geldi. Bu yaz toplum yararına çalışan üniversitelilere cep harçlığı geliyor! İŞKUR tarafından ilan edilen yeni öğrenci programına göre göre üniversiteli öğrencilerin katılabileceği programların alanları belirlendi. Öğrenciler haftada sadece 3 gün çalışarak 2 bin 425 TL kazanabilecekler. Bu son dakika haberin üzerine üniversiteliler toplum yararına çalışma programının detaylarını araştırmaya başladılar. Üniversiteli öğrenciler için yaz aylarındaki çalışma programı ile ilgili tüm detayları bu haberde derledik!

Üniversiteli gençler, bu yaz toplum yararına çalışıp, cep harçlığı elde edebilecek.

İŞKUR’un yeni programına göre; üniversite öğrencileri Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında kamu kurum veya kuruluşlarında 3 ay süreyle çalışabilecek. Üstelik öğrencilerin çalışacağı programlar da oldukça ilgi çekici.

Lisans ve önlisans öğrencilerinin katılabileceği programlar, ‘doğanın korunması, kültürel mirasın restorasyonu, korunması ve tanıtılması, kütüphanelerin bakımı ve düzeni ile kamu kurumlarının kültürel ve sosyal hizmetlerinin desteklenmesi’ gibi toplumsal faydanın yüksek olduğu alanlarda olacak.

Öğrencilere, çalıştıkları her gün için 67,36 lira ödenecek. Hafta tatili günleri ve herhangi bir sebeple katılım sağlanmayan günler için bir ödeme yapılmayacak. 12 hafta boyunca 36 gün çalışan, 2 bin 425 lira harçlık elde edebilecek..

Kaynak: Sabah.com.tr

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.