Günlük Burçlar 23 Ağustos 2020 Pazar Günü

Sıradaki içerik:

Günlük Burçlar 23 Ağustos 2020 Pazar Günü

e
sv

Günlük Burçlar 24 Ağustos 2020 Pazartesi Günü

69 okunma — 24 Ağustos 2020 09:52
Günlük Burçlar

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; nispeten yaşanan hareketliliğin ve yoğunluğun ardından bugün daha sakin ve durağan olabilirsin. Şimdiye kadar gizli kalmış konular açığa çıkabilir, diğer aile fertleriyle ilgili duyumlar alabilirsin. Biraz dedikodu biraz da angarya işlerle uğraşarak zamanını evinde geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün duygusal kararlar alabilir, sezgilerine güvenerek girişimlerde bulunabilirsin. Arkadaşlarından haberdar olabilir; hatta onların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışabilirsin. Kendini ifade ederken duygularını ön plana çıkarabilir, eve ve aileye dair konuşmalar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; herkesi organize etmeye çalışırken biraz karmaşa yaşayabilir; ancak sezgilerini kullanarak aldığın kararlardan olumlu sonuçlar alabilirsin. Bu günlerde kendine daha duygusal hedefler koyabilir, toplum yararına işler yapmak isteyebilirsin. Ekonomik konularla ilgili iniş çıkışlar harcamalarına dikkat çekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; görüşlerini ve düşüncelerini duygusal bir dille ifade edebilir, olaylara objektif bakamıyor olabilirsin. Sosyal medya, eğitim ya da yayıncılıkla ilgili gelişmeler seni mutlu edebilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelebilirsin. İlişkilerde romantik ve duyarlı bir gün geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yataktan çıkmak istemeyeceğin bir gün geçirebilirsin. Endişelerini ve duygusal sıkıntılarını paylaşmak sana iyi gelebilir, sende aynı şekilde başkalarının sırdaşı olabilirsin. Bugün evde kalarak tembellik yapabilir; hatta biraz yalnız kalarak içinden geldiği gibi davranabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yakın ilişki de olduğun kişilerin desteğini alarak kararlar alabilir, kendini ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Eve ve aileye dair geleceğe yönelik girişimlerde bulunabilir, arkadaş gruplarınla iletişim halinde olup, dertlerine deva olmaya çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün üstünde çalıştığın projelerde ve görevlerde son hazırlıkları yaparak olumlu sonuçlar alabilirsin. Gündelik işlerini yerine getirirken biraz istikrarsız davranabilir, sık sık dikkatin dağılabilir bir işi bitirmeden diğerine başlayabilirsin. Fakat bir yandan da etrafındakilere danışarak bilmediğin şeyleri öğrenebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevdiklerinden romantik ve duyarlı davranmasını bekleyebilir, aile kurmaya yönelik adımlar atabilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, sanatsal konulara merak sarabilir, ufak ufak araştırmalar yapabilirsin. Sezgilerinin yüksek olması girişimlerinin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; birkaç gün boyunca borçları erteleme, alacakları toparlama işleriyle uğraşabilirsin. İçinde bulunduğun duygusal krizleri ise aile fertleriyle konuşarak atlatabilir, derin bir iletişimde bulunabilirsin. Sevdiklerinin isteklerine ve taleplerine karşı duyarlı olabilir, onları anlayışla karşılayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde önceden üstünde çalıştığın konularda anlaşmaya varabilir, olumlu sonuçlar alabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerle iletişim kurabilir, duygusal ve hassas tepkiler verebilirsin. Şartlar sana bağlı olmasa da ailenle ortak hareket edip, yalnız kalmak istemeyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaptığın bütün işlere sanatsal bir yaratıcılık katabilir ve yeteneklerini kullanabilirsin. Akrabalarınla aranda fikir alışverişinde bulunabilir, biraz daha geleceğini görmeye çalışabilirsin. Ekonomik konularla ilgili iniş çıkışlar seni huzursuz etse bile, aldığın desteklerle sorunları çözebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sevdiklerine karşı aşırı hassas ve duyarlı olabilir, sanatsal çalışmalar için gereken ilhamı bulabilirsin. Hayattan keyif alacağın uğraşlara, hobilere ya da kendine zaman ayırabilirsin. Hem duygusal hem de sosyal paylaşımlarda bulunabilir, çevrendekilere kendini ifade edebilirsin.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.