Uludağ Sözlükte Bosna Hersek Mahallesi

Sıradaki içerik:

Uludağ Sözlükte Bosna Hersek Mahallesi

e
sv

Breaking Bad Netflix İle Geri Dönüyor!

109 okunma — 26 Ağustos 2019 08:30

Breaking Bad dizisini sevenlere iyi haber sonunda geldi. Dizinin devamı niteliğinde olacak film Jesse Pinkman’ın yaşadıklarına odaklanacak ve film Vince Gilligan tarafından yazılıp yönetildi.

İlk olarak 20 Ocak 2008’de izleyicilerin beğenisine sunulan Breaking Bad dizisi, 29 Eylül 2013’de son bölümüyle ekranlara veda etmişti. Bir süredir filminin çekimlerinin sürdüğünü bildiğimiz Breaking Bad ile ilgili bir fragman yayınlandı ve filmin ismi ve yayın tarihi belli oldu.

Yayınlanan kısa fragman ile birlikte, film hakkındaki iddialardan daha fazlasını elde edebildik. Cumartesi günü bir Reddit kullanıcısının paylaştığı fotoğrafta, film hakkında biraz bilgi sahibi olmuştuk. Ekran görüntüsü Netflix üzerinde görünüyordu ve ismi de açık bir şekilde belli oluyordu.

Şubat ayında filmin Netflix platformunda yayınlanacağı duyurulmuştu, bu da Reddit kullanıcısının ortaya çıkardığı ekran görüntüsünün doğruluğunu güçlendirdi. Bunun ardından Netflix’te filmin sayfası hemen kapatıldı ancak bu sızıntı filmin biraz daha erken tanıtılmasına sebep oldu. 2008 ve 2013 arasında yayınlanan dizide Bryan Cranston’un oynadığı Walter White karakterine odaklanılmıştı.

El Camino filminde ise Jesse Pinkman’ın diziden sonraki hayatı esas alınacak. İsmi tam olarak “El Camino: A Breaking Bad Movie” şeklinde belirlenen film, 10 Kasım 2019’da izleyicilerle buluşacak. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.