Neowise Kuyruklu Yıldızı

Sıradaki içerik:

Neowise Kuyruklu Yıldızı

e
sv

Karatay Üniversitesi Ücretleri: Lisans ve Önlisans Programları

225 okunma — 24 Temmuz 2020 23:40

Karatay Üniversitesi ücretleri ne kadar? Karatay Üniversitesi Lisans ve Önlisans programları ücretlerini sizler için derledik.

Karatay Üniversitesi Programları ve Ücretleri

2020 YKS kontenjanları için Karatay Üniversitesi hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istedik. Yıllık programlara (Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Hazırlık Sınıfı) kayıt yaptıran öğrenciler öğrenim ücretinin tamamını, dönemlik programlara kayıt yaptıranlar ise öğrenim ücretinin yarısını güz yarıyılı başında, diğer yarısını ise bahar yarıyılı başında öderler.

Öğrenim ücretinin tamamının eğitim öğretim yılı başında nakit ödenmesi halinde %6, öğrenim ücretinin tamamının kredi kartı ile tek çekim ödenmesi halinde ise %5 indirim uygulanır.

Nakit Ödemeler Hakkında

Halk Bankasının tüm şubelerinden, Kurumsal Tahsilatlar aracılığı ile KTO Karatay Üniversitesi ekranından yapılır.

Halk Bankasında hesabı olanlar internet bankacılığı üzerinden; Ödeme/Eğitim ödemeleri/KTO Karatay Üniversitesi ekranından ödeme yapabilirler. Ayrıca Halk Bankası ATM’lerinden de işlem yapılabilmektedir. 

Öğrenim ücreti Üniversitenin anlaşmalı olduğu taksit özelliğine sahip banka kredi kartları ile (Maximum, World, Bonus, Card Finans, Ziraat Bankası Bankkart , Paraf kart) yıllık programlarda 10 taksitte; dönemlik programlarda birinci dönem 5, ikinci dönem 5 veya tamamı 10 taksitte ödenir.

Karatay Üniversitesi Otomatik Tahsilat Sistemi

 Otomatik Tahsilat Sistemi (OTS) anlaşması yapılan bankalardan, (Ziraat Bankasının tüm şubelerinden, Albaraka Türk tüm şubelerinden, Türkiye Ekonomi Bankası Büsan Sanayi Şb. ve Fibabanka Konya Büsan Şubesi) herhangi bir ücret, komisyon alınmaksızın yıllık ücretin tamamı 10 aya kadar taksitlendirilir.  KTO Karatay Üniversitesi, kayıtlı öğrenciler için sonraki yıllarda öğrenim ücretinde yapılacak yıllık artışları, bir önceki yılın ağustos ayına göre Tüketici Fiyatları Endeksindeki (TÜFE) artış ile sınırlı tutmayı taahhüt etmektedir.

Üniversite yurtdışından öğrenci kabul kontenjanı kapsamında öğrenim gören uluslararası öğrencilerin öğrenim ücretleri üniversitemize ilk kayıt oldukları tarih dikkate alınarak normal öğrenim süresi boyunca sabit kalır ve öğrenim ücretleri USD (dolar) bazında ödenir.

Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ücretleri

Karatay Üniversitesi Ücretleri Lisans ve Önlisans Programları

Karatay Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücretleri

Karatay Üniversitesi Ücretleri Lisans ve Önlisans Programları

Karatay Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ücretleri

Karatay Üniversitesi Ücretleri Lisans ve Önlisans Programları

Sosyal ve Beşeri Bilimleri Fakültesi Ücretleri

Mühendislik Fakültesi Ücretleri

Diğer Fakülte ve Bölümlerin Ücretleri BURADA!

Önemli Not;

2020 YKS Kontenjanları ve Ücret Tablosudur. Kontenjanlar YÖK’ün onay vermesi halinde geçerli olacaktır, değişiklik gösterebilir.

Bu İçerikler İlgini Çekecek;

Bize Sosyal Medyadan Ulaşmak İçin Buradan;

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.